Teslimat Bilgileri

Aydinguvenlik.com adresinden satın alacağınız tüm ürünler siz aksini belirtmedikçe MNG kargo ile anlaşmalı olarak adrese teslim gönderilecektir.
Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1 iş günü, tadarik gereken ürünler için aksi tarafınıza belirtilmedikçe en geç 3-4 iş günü'dür.)
Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.
Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.
Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi aydinguvenlik.com'a geri getirir.
Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Aydinguvenlik.com sipariş yetkilisine iletişim formunu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz...